TÁBORY-PŘIHLAŠOVÁNÍ

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 26

Příměstský tábor - 1.turnus, všeobecný

Poslední místo!

11.07.2022 Téma: "Čtyři světy". Společně se vydáme na cestu, čtyř ostrovů, kde budeme prozkoumávat tajuplné a lidmi neprozkoumané světy. Čeká na tebe spousta úkolů, které budou zaměřené na odlišné dovednosti. Myslíš, že je dokážeme splnit? Díky tobě právě ano! Nezapomeň se přihlásit.

Příměstský tábor - 2.turnus, sportovní

Přijímáme náhradníky

11.07.2022 Na tomto táboře tě čekají NERF turnaje a ruzné druhy NERF her. Spousta tradičních i netradičních sportů jak v tělocvičně tak i venku!

Příměstský tábor - 3.turnus, výtvarný

Přijímáme náhradníky

11.07.2022 Pro děti jsou připravené výtvarné techniky kresby, malby, grafiky a prostorové tvorby. Tvořit budeme v SVČ i v přírodě. Budeme hrát výtvarné i zábavné hry. Tvoříš-li rád, přihlas se!

Báječné léto I. (Ukrajina)

18.07.2022 Uvedená akce je pořádána v rámci projektu „Integrace ukrajinských rodin v Ostravě“ na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR. Příměstský tábor je finančně podpořený z dotace MV ČR a je určený pro skupinu žáků ostravských škol a ukrajinských žáků z řad příchozích válečných uprchlíků. Cílem tábora je maximální integrace ukrajinských žáků do prostředí českého školského systému a do prostředí současného pobytu. Pro všechny účastníky bude tábor probíhat celkově bezúplatně (včetně českých žáků), přičemž žákům je poskytována také celodenní strava (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka) a pitný režim. Přihlašování na tábory probíhá ve spolupráci se základními školami, či přímo v SVČ, a to na základě vyplněné přihlášky v listinné podobě. Na tábor se nelze přihlašovat elektronicky.

Příměstský tábor - 4.turnus, všeobecný

18.07.2022 Máš rád legraci a zábavu? Přihlas se na všeobecný příměstský tábor. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, exkurze, výtvarné tvoření, sportovní aktivity a výlet do přírody.

Příměstský tábor - 5.turnus,bojová umění

Poslední místo!

18.07.2022 Pojďte si s námi užít bezvadné léto. Účastníci se na tomto táboře naučí základní techniky sebeobrany, základy Juda a Jiu-Jitsu. Mimo sebeobranu si děti vyzkoušejí střelbu na laserové střelnici, střelbu z luku a další. Tábor však nebude jen o střílení a sebeobraně, ale také si děti vyzkoušejí například vyrobit vlastní prak a další. Tak přijďte, bude to zábava! Tešíme se na vás.

Příměstský tábor - 6.turnus, technický

18.07.2022 Děti si osvojí mnohé technické dovednosti. Naučí se nalézat zajímavá technická řešení a vyrobí si mnoho užitečných věcí z různých materiálů (dřevo, papír, plast a další). Procvičí se v zacházení s pracovními nástroji a své dovednosti uplatní v praxi(gravírování, vypalování do dřeva,řezbářství atd.,), vyzkoušejí si moderní technologie- např. virtuání realitu (VR brýle a sofrware Corint), základy 3D tisku, popř. práci s mechanickými stavebnicemi.

II.turnus LETNÍ DĚTSKÁ REKREACE (7 dnů)

24.07.2022 Suchá Rudná, hotel PARAMON : https://www.paramon.cz/ Zaměření celotáborové hry : AVENGERS TĚ POTŘEBUJÍ !!! Pojeď s Luckou a Klárkou ze střediska zachránit galaxii. Bez tebe to nezvládneme ! Pojď si vyzkoušet jaké to je být nepřemožitelným Hulkem, mimořádně chytrým Iron Manem nebo statečným Capitánem Amerikou. Odjezd účastníků ze Suché Rudné v 11,00 hod - příjezd ke SVČ je plánován v 12,30 hod.

Příměstský tábor - 7.turnus, všeobecný

25.07.2022 Máš rád legraci a zábavu? Přihlas se na všeobecný příměstský tábor. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, exkurze, výtvarné tvoření, sportovní aktivity a výlet do přírody.

Příměstský tábor-9.turnus,militari kemp

Poslední 2 místa

25.07.2022 Programem Military Campu je osvojení si dovedností z oblasti vojenského prostředí jak teoretickou, tak i praktickou formou. V průběhu tábora se účastníci naučí pracovat s mapou a buzolou, vyzkouší si výstup, slaňování, přemostění a zdolávání různých překážek s pomocí lana. Cílem tábora je naplánovat a úspěšně splnit bojovou operaci, ve které zúročí doposud získané vědomosti a dovednosti. Daší aktivity: práce s vyhledávačem kovů, techniky přežití v přírodě a pod.

Báječné léto II. (Ukrajina)

Poslední 4 místa

01.08.2022 Uvedená akce je pořádána v rámci projektu „Integrace ukrajinských rodin v Ostravě“ na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR. Příměstský tábor je finančně podpořený z dotace MV ČR a je určený pro skupinu žáků ostravských škol a ukrajinských žáků z řad příchozích válečných uprchlíků. Cílem tábora je maximální integrace ukrajinských žáků do prostředí českého školského systému a do prostředí současného pobytu. Pro všechny účastníky bude tábor probíhat celkově bezúplatně (včetně českých žáků), přičemž žákům je poskytována také celodenní strava (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka) a pitný režim. Přihlašování na tábory probíhá ve spolupráci se základními školami, či přímo v SVČ, a to na základě vyplněné přihlášky v listinné podobě. Na tábor se nelze přihlašovat elektronicky.

Příměstský tábor - 10.turnus, všeobecný

01.08.2022 Máš rád legraci a zábavu? Přihlas se na všeobecný příměstský tábor. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, exkurze, výtvarné tvoření, sportovní aktivity a výlet do přírody.

Příměstský tábor - 11.turnus,florbalový

01.08.2022 Florbalový příměstský tábor je určen malým sportovncům se zvýšeným zájmem o tento sport. Přihlásit se mohou jak děti-členové zájmových kroužků florbalu, tak i ostatní zájemci-milovníci florbalu z řad široké veřejnosti. Program bude zaměřen na nácvik jednotlivých herních dovedností, výuku pravidel, taktiku a samozřejmě motivační hru. Těší se na vás zkušení vedoucí florbalových kroužků.

Příměstský tábor-12.turnus,in-line brusl

Obsazeno

01.08.2022 Rád jezdíš na inline bruslích a neumíš brzdit, zatáčet, překládat nebo si nejsi jistý správnou technikou jízdy? Přihlas se a vše ti ukážeme, naučíme! Téma: Kolečkoví machři

III.turnus LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE (7 dnů)

07.08.2022 Tema tábora: Příšerózní dovolená Čeká vás celotáborová hra se spoutou kostýmu, netradičních úkolů, her a soutěží! Tešit se na vás bude Ondra, Víťa, Radek, Jana a Magda. Suchá Rudná, hotel Paramon : https://www.paramon.cz/ Odjezd účastníků ze Suché Rudné v 11,00 hod - příjezd ke SVČ je plánován v 12,30 hod.

Příměstský tábor - 13.turnus, všeobecný

08.08.2022 Máš rád legraci a zábavu? Přihlas se na všeobecný příměstský tábor. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, exkurze, výtvarné tvoření, sportovní aktivity a výlet do přírody.

Příměstský tábor - 14.turnus, divadelní

08.08.2022 Divadelní "Za oponou, před oponou..." Jste rádi středem pozornosti? Toužíte se stát v budoucnu profesionálními herci nebo jen tak hrát pro potěšení? Přihlaste se k nám! Budeme společně rozvíjet herecké schopnosti, pohybové vyjadřování, gestikulaci, mimiku, správnou mluvu, improvizaci. Na závěr nás čeká představení pro rodiče a známé...Mezi tím vším hereckým frmolem, si užijeme spousty her a zábavy!

Příměstský tábor - 15.turnus,VV-řemesla

Přijímáme náhradníky

08.08.2022 Tento tábor je určen dětem, které rády kretaivně tvoří. Program bude zahrnovat techniky netradiční výtvarné tvorby a tradiční řemeslné tvorby. Děti vyzkoušení práci se dřevem, textilem, papírem a dalším materiálem. Program doplní pobyt venku a spousta her a soutěží(společenské, pohybové, deskové a další). Máš "šikovné ruce"? Tak neváhej a přijď mezi nás.

Báječné léto III. (Ukrajina)

15.08.2022 Uvedená akce je pořádána v rámci projektu „Integrace ukrajinských rodin v Ostravě“ na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR. Příměstský tábor je finančně podpořený z dotace MV ČR a je určený pro skupinu žáků ostravských škol a ukrajinských žáků z řad příchozích válečných uprchlíků. Cílem tábora je maximální integrace ukrajinských žáků do prostředí českého školského systému a do prostředí současného pobytu. Pro všechny účastníky bude tábor probíhat celkově bezúplatně (včetně českých žáků), přičemž žákům je poskytována také celodenní strava (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka) a pitný režim. Přihlašování na tábory probíhá ve spolupráci se základními školami, či přímo v SVČ, a to na základě vyplněné přihlášky v listinné podobě. Na tábor se nelze přihlašovat elektronicky.

Příměstský tábor - 16.turnus, všeobecný

15.08.2022 Máš rád legraci a zábavu? Přihlas se na všeobecný příměstský tábor. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, exkurze, výtvarné tvoření, sportovní aktivity a výlet do přírody.

Příměstský tábor - 17.turnus, pohybový

15.08.2022 Ahoj kluci a holky! Rádi bychom vás všechny pozvali na tábor plný pohybových her a aktivit, soutěží, zážitků, nových kamarádů a pohody. Čekají tě aktivity jako je hooping, rope skipping, zumba, fitness trampolínky, AY FLY Training.

Příměstský tábor-18.turnus, fotografický

15.08.2022 Děti se dozví, jak fotoaparát funguje, jaké jsou jeho základní funkce, důležité fotografické pojmy, jak fotoaparát správně použít při focení v interiéru a exteriéru, s bleskem nebo bez blesku, krajina-portrét apod. Přiblížíme také problematiku zveřejňování fotografií na webových stránkách (Instagram, Facebook,..), ochranu osobních údajů. Nakonec se své digitální fotografie naučí zpracovat na počítači.

Příměstský tábor - 19.turnus, všeobecný

22.08.2022 Přijďte se k nám pobavit. Tábor je zaměřený na lidské smysly. Určitě víte, kolik máme smyslů a pokud ne, tak na našem táboře se to formou her dozvíte. Může nás zrak oklamat?? Opravdu má pes výborný čich?? Co je to vlastně zvuk? Čeká na vás spousta zábavných aktivit, kdy na tyto i další otázky dostanete odpovědi.

Příměstský tábor - 21.turnus, taneční

22.08.2022 Zveme děti školního věku na příměstský tábor "TVŮJ POHYB MÁ ZNÁMOU TVÁŘ". Máš rád/a tanec a chtěl/a bys protančit prázdniny? Tak se přihlas na náš taneční tábor, kde si vyzkoušíš mnoho různých taneční stylů. Tančit budeme street dance, moderní tanec a mnoho dalších. Na závěr tě čeká soutěž hvězdných talentů, kterou zakončíme náš tábor.

Příměstský tábor - 22.turnus, parkour

22.08.2022 Parkour venku i vevnitř. Zažiješ spoustu pohybu a také se dozvíš něco o historii parkouru.

Příměstský tábor- 20.turnus, cyklistický

22.08.2022 Každý den pojedeme na výlet v okolí Ostravy (cca 40 km). Cestou se stavíme na oběd, který je v ceně tábora. Svačinu a pití má každý vlastní. Navštívíme Bohumín, Landek, Vratimov, Polanku nad Odrou, Loděnici v Děhylově. Dle počasí koupání a hry.

Filtry

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.