Program akcí a táborů

Divadelní workshop VIII.pro ZŠ

11.09.2017 Tato akce se koná v rámci projektu "Na prknech slávy". Připravena je řada dramatických her na rozvoj komunikace, pohybu, fantazie, spolupráce se svými vrstevníky.Připraveno pro ZŠ Polanka n. Odrou - pokračování. Spolufinancováno statutárním městem Ostrava.

Víkendový workshop - Street Dance

21.09.2017 Akce je určena jen pro registrované členy zájmového kroužku Street Dance začátečníci. S sebou: cvičební úbor, taneční boty, spacák, pyžamo na párty, hygienické potřeby, průkaz pojištěnce, jídlo na celé soustředění, snídani zajišťuje SVČ, doporučujeme kapesné na sobotní oběd 50 - 100 Kč a dobrou náladu!

Badatelský den

19.10.2017 Omlouváme se, ale akce je ze zdravotních důvodů organizátorky přesunuta na neurčito. Děkujeme za pochopení! Zveme všechny zvídavé děti a mladé vědce k vyzkoušení různých vědeckých technika postupů. Budeme se zajímat hlavně o půdu - co to je, co se v ní nachází a co vše můžeme v půdě zkoumat.

Babičko, dědečku - Držme si klobouky!

21.10.2017 Milé babičky, dědečkové a děti. Srdečně Vás zveme na výlet do Nového Jičína. Výlet je určen seniorům a dětem. Společně navstívíme muzemum klobouků a expozicei Generála Laudona. Těšíme se na Vás.

Turnaj ve stolním tenise pro R+D

21.10.2017 Turnaj ve stolním tenise pro Rodiče a děti proběhne v tělocvičně SVC. Soutěžní tým bude tvořen jedním rodičem a dítětem. (Kategorie budou rozdeleny na mistě.) Hrát se bude podle pravidel stolního tenisu pro čtyřhru.

Po stopách historie Ostravy

21.10.2017 Máte rádi Ostravu a dobrodružství? Pojďte se s námi zúčastnit týmového orientačního závodu po stopách historie Ostravy! Rozdělíme se do skupin a budeme se snažit vybrat správnou cestu tak, abychom získali co největší počet bodů a přitom zažili spousty legrace.

Floristický workshop - floristická vazba

23.10.2017 Workschop pro veřejnost od 15 let zaměřený na dušičkovou vazbu. Maximální počet účastníků: 10 (přihlášky a platba předem) Cena: 150 Kč V ceně je zahrnut odborný výklad, základní floristický materiál (korpus, florist. drát etc.). Zájemci si mohou přinést vlastní přírodní materiál, fantazii se meze nekladou. Účastníci si odnesou vlastoručně nazdobený dušičkový věnec, osvojí si základní floristickou terminologii a floristické postupy. Na tuto akci bude navazovat Floristický workshop - adventní vazba .

Hurá prázdniny I. - Podzimní opičárna

26.10.2017 Chcete si o podzimních prázdninách pořádně zaskotačit? Pojďte s námi do lanového centra Opičárna na Ostravici. Vyzkoušíme si lanové lávky jak nízko při zemi, tak i ve výškách (budeme samozřejmě jištěni lanem :-) ). Správná adrenalinová zábava pro všechny dobrodružné povahy!

Hurá prázdniny II. - "Do oblak"

27.10.2017 Akce je určena pro všechny děti, které si chtějí vyrobit vlastního létajícího draka. Na Skalce (Vřesina) proběhne drakiáda, hry a soutěže. V ceně je i volný vstup do dětského sportovního areálu. S sebou: teplé oblečení, jídlo a pití na celý den, průkaz pojištěnce, pláštěnku. Na Skalce je možnost zakoupení teplého občerstvení. Máte-li vhodný provázek na pouštění draka, přibalte ho s sebou.

Cukrářský workshop - Cupcakes

04.11.2017 Cupcakes jsou americké dobrůtky, které si získaly oblibu i u nás. Přijďte si pár těchto dortíků upéct a nazdobit podle osvědčených receptů. Společně upečeme čtyři druhy cupcakes a vyzkoušíme i různé způsoby zdobení krémem. A co si upečete, to si také odnesete domů! Akce pro veřejnost od 15 let - maximální počet 8 účastníků!

Halloween - Horor Party

04.11.2017 Zveme všechny Příšerky a Monstra na 1. ročník strašidelné HORROR PARTY ! Jedná se o maškarní bál ve stylu Halloween. Proto by se měl každý účastník dostavit v kostýmu nebo masce. Těšit se můžete na pekelné soutěže, vyhlášení nejhrůzostrašnějšího kostýmu, strašidelné občerstvení a spoustu dalších příšerných věcí!

Babičko, dědečku - Ples upírů Muzikál

05.11.2017 Milé babičky, dědečkové a děti. Srdečně Vás zveme do Prahy na světový muzikálový hit - Ples upírů. Bližší informace naleznete v příloze. Těšíme se na Vás :-)

Střelecký turnaj

11.11.2017 Střelecký turnaj ve střelbě z laserových zbraní, děti budou rozděleny do dvou věkových kategorií, kde na ně bude čekat střelba z dlouhých i krátkých zbraní. Střelba bude jak na přesnost, tak na čas a nejlepší střelci budou ohodnoceni.

Nenuď se, poznej a tvoř - listohrátky

18.10.2018 Přijďte si vyrobit podzimní tašku s potisky listů nebo si udělat radost z vlastoručně vyrobené kytice z listových růžiček. Všechno jednoduše a elegantně! Těšíme se na Vás!

Události

Pokladna SVČ - změna

10.10.2017 Pokladna SVČ - změna

Odstávka topení

10.10.2017 Odstávka topení

Zápis do kroužků 2017 - 2018

15.08.2017 ROZVRHY KROUŽKŮ 2017 - 2018

Pokladní hodiny

22.09.2016 Pokladní hodiny- hotovostní platby