Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Vodácký víkendový workshop

Aktuální upozornění: Akce je pro malý počet přihlášených zájemců zrušena.


Vodácký víkendový workshop na jižní moravě v Pohořelicích. Akce určena pro žáky II. stupně a pro studenty středních škol.
Program: hry, vodácký výcvik
V ceně: ubytování v kempu ve stanech SVČ, strava, vodácký výcvik, instruktoři a pedagogický dohled, pojištění, půjčovné lodí a vodáckého vybavení.
S sebou: sportovní oblečení, převlečení na vodu, boty do vody, pláštěnka, plavky, ručník, osobní hygiena, karimatka, spacák (možnost zdarma zapůjčit v SVČ),pití, repelent, kapesné cca 200 Kč, dobrůtky...

Cena: 1000 Kč/os (celková cena cca 3 000 Kč, účastníci hradí 1000 Kč, rozdíl v ceně hrazen z dotace projektu podpořeného SMO)

Kód 171112
Název Vodácký víkendový workshop
Termín konání 18.05.2018 15:00 - 20.05.2018 17:00
Místo konání ČR - mimo MSK kraj
Hlavní vedoucí Kristýna Šumšalová Ing.
Věková skupina 11-18 let
Sraz účastníků 15:00 u SVČ
V ceně zahrnuto Ubytování, strava, doprava, instruktoři
Cena 1000,- Kč
Dokumenty ke stažení

propagace