Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

*NERF match* II.a

Dopolední NERF turnaj ve středisku! Na hřišti se spoustou překážek tě čekají hry jako "vlajky", vyrazovací turnaj a spousta dalších.

Děti přihlášené na oba termíny budou v jednom vedení jako náhradníci, pokud by se akce nenaplnila, budou normálně přihlášeni.

Kód 174724
Název *NERF match* II.a
Termín konání 22.04.2018 09:00 - 12:00
Místo konání SVČ Ostrčilova
Hlavní vedoucí Ondřej Bílek, Bc.
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků 9:00 vestibul SVČ
Vybavení na akci sportovní oblečení, pevnou obuv, pití, kdo má může přinést svou NERFku
V ceně zahrnuto zapůjčení vybavení, diplomy, ped. dozor
Jiná ujednání Účastnický poplatek se platí na místě, ne převodem!
Cena 50,- Kč