Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Turnaj ve stolním tenise_Ostrava Zábřeh

Turnaj je součástí Ostravské ligy, získané body se budou počítat do celkového hodnocení. Další turnaje jsou připraveny na jaro 2018 (hráči, pokud nechtějí,se nemusí účastnit ostatních turnajů).
Hrači jsou rozdeleni na závodní a příležitostné, podle toho jestli jsou zapsání v nějákém sportovním klubu, nebo ne. A také do kategorií podle věku.
Hraje se podle pravidel stolního tenisu pro dvouhru.

Turnaj se koná v tělocvičně SVČ Zábřeh - Gurťjevova 8.

Bližší informace - leták v příloze.

Kód 174709
Název Turnaj ve stolním tenise_Ostrava Zábřeh
Termín konání 26.11.2017 12:45 - 18:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Ondřej Bílek, Bc.
Věková skupina 8-16 let
Sraz účastníků 12:45 SVČ Ostrčilova
Vybavení na akci sportovní oblečení do tělocvičny, pálka, svačina
V ceně zahrnuto startovné, dozor, odměny
Jiná ujednání STARTOVNÉ SE PLATÍ NA SRAZU, NE PŘEVODEM
Cena 50,- Kč
Dokumenty ke stažení

leták