Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Ostravou po stopách det. Patočky - MIRO

Akce je určena pro děti starší 13 let a mládež MIRO. Navštívíte Dolní oblast Vítkovic, dozvíte se o výrobě surového železa a historii Vítkovic, zhlédnete Ostravu z Bolt Tower, své znalosti zhodnotíte v soutěžním kvízu. Po cestovním maratonu MHD zrelaxujete v Ostravě - Kunčičkách (Freestyle Kolbenka).
Sraz v Dolní oblasti Vítkovic pod vyhlídkovou věží!!!
S sebou: jídlo a pití na celý den, průkaz pojištěnce, celodenní jízdenku MHD (Odisku), sportovní oblečení na trampolíny, velmi teplé oblečení na exkurzi!

Akce je finančně podporována statutárním městem Ostrava v rámci projektu "Nenuď se, poznej a tvoř"

Kód 174105
Název Ostravou po stopách det. Patočky - MIRO
Termín konání 25.11.2017 09:45 - 17:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Markéta Němečková, Mgr.
Věková skupina 13-17 let
Sraz účastníků v 9:45 hodin v Dolní oblasti Vítkovic
Vybavení na akci viz příloha
V ceně zahrnuto vstupné, program, ceny
Cena 50,- Kč