Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Hurá prázdniny II. - "Do oblak"

Akce je určena pro všechny děti, které si chtějí vyrobit vlastního létajícího draka. Na Skalce (Vřesina) proběhne drakiáda, hry a soutěže. V ceně je i volný vstup do dětského sportovního areálu.

S sebou: teplé oblečení, jídlo a pití na celý den, průkaz pojištěnce, pláštěnku. Na Skalce je možnost zakoupení teplého občerstvení. Máte-li vhodný provázek na pouštění draka, přibalte ho s sebou.

Kód 171501
Název Hurá prázdniny II. - "Do oblak"
Termín konání 27.10.2017 08:00 - 17:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Markéta Němečková, Mgr.
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků v 8:00 hodin v SVČ
V ceně zahrnuto doprava, vstupné, výtvarný materiál,ped.
Cena 150,- Kč