Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Ostravou po stopách detektiva Patočky

Akce nabízí dětem od 8 let a mládeži zábavnou sobotu s poznáváním kulturních míst a přírodních památek města Ostravy.

Budete luštit hádanky, hledat místa Vám známá i neznámá, spolupracovat s institucemi, soutěžit s jinými týmy, odhalovat tajemství města Ostravy,
zažijete dobrodružství i legraci,
navštívíte Landek Park, budete fárat do podzemí, hledat permoníky,
komentovanou prohlídku ostravské krajiny povede Leny.

S sebou budete potřebovat: průkaz pojištěnce, dobrou svačinu, pití, kapesné, teplé oblečení, pláštěnku, celodenní jízdenku MHD (nebo ODISKU)

Kód 174103
Název Ostravou po stopách detektiva Patočky
Termín konání 14.10.2017 09:00 - 17:30
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Markéta Němečková, Mgr.
Věková skupina 7-18 let
Sraz účastníků v 9:00 hodin v SVČ
V ceně zahrnuto vstupné, program, ceny
Cena 50,- Kč
Dokumenty ke stažení

Ostravou po stopách detektiva Patočky, Leny, propagace 14.10.2017