Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Máme zelenou - Najdi se!

Nechceš se nudit doma? Chceš něco nového zažít? Pak je právě pro Tebe určena tato dobrodružná přespávací akce!Sejdeme se v sobotu, podnikneme výpravu do světa orientačního běhu a přímo v Dolní oblasti Vítkovice se pokusíme najít správnou cestu. Večer si pustíme film, přespíme ve středisku a v neděli ráno, než se rozejdeme do svých domovů, si zahrajeme zábavné hry.

Začátek akce: sobota 14:00 hod
Konec akce: neděle 10:00 hod

S sebou: jídlo a pití na sobotu (nedělní snídaně v režii Svč), spacák, hygienické potřeby, čelovku (pokud máš), sportovní oblečení a obuv, náhradní oblečení, pyžamo

Kód 174801
Název Máme zelenou - Najdi se!
Termín konání 14.10.2017 14:00 - 15.10.2017 10:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Kristýna Šumšalová Ing.
Věková skupina 8-15 let
Sraz účastníků Svč 14:00 hod
Vybavení na akci Sportovní oblečení, obuv, spacák,osobní hygiena..
V ceně zahrnuto Startovné, pedagogický dozor, MHD...
Cena 100,- Kč
Dokumenty ke stažení

NAJDI SE.pdf