Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Jeden den horolezcem

Pokud se bojíš výšek, tak tohle rozhodně nebude nic pro tebe. Jestli ale ne a chtěl by sis vyzkoušet, co v tobě je, určitě se přihlas na tuhle akci!!!

Čeká na tebe 20m vysoká lezecká stěna !!!
Naučíš se základní horolezecké uzly a správnou lezeckou techniku !!!
Pod odborným dohledem si vyzkoušíš jištění jiného lezce !!!

S sebou: sportovní oblečení a obuv, pití, svačinu, průkaz pojištěnce, holky gumičku do vlasů!!!, 2x 10 minutovou jízdenku MHD, 30 Kč na speciální lezecké boty (není nutností).

Kód 170703
Název Jeden den horolezcem
Termín konání 07.10.2017 13:00 - 17:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Ondřej Bílek, Bc.
Věková skupina 9-15 let
Sraz účastníků Vestibul Svč ve 13:00 hod
Vybavení na akci Sportovní oblečení a obuv, 2x 10min MHD, svačina
V ceně zahrnuto Vstup, pedagogický dozor, vybavení
Cena 130,- Kč