Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

15.12.2017 Letní pobytové tábory 2018

Výdej přihlášek včetně možnosti elektronického přihlašování od 1.2.2018.

Zábavná věda (pokusy)

Zábavné vědecké pokusy a badateslký způsob vyučování jistě zaujme děti s touhou po objevování. Náplní kroužku jsou "bezpečné pokusy" z oblasti chemie, fyziky a biologie, včetně práce s odbornými přístroji. Zajímavostí je práce nejen v učebně, ale i v terénu, včetně nově vybudované volnočasové zóny.

Pozn.: Nejedná se o pokusy v chemické či fyzikální laboratoři ani speciální odbornou výuku. Výuka i pokusy jsou pojaty hravou formou, cílem je jak poznání, tak zábava.

Kód 170206
Název Zábavná věda (pokusy)
Místo konání SVČ Ostrčilova
Hlavní vedoucí Ivana Glasová, Bc.
Věková skupina 7-15 let
Vybavení na kroužek přezůvky
V ceně zahrnuto Kompletní náklady pro činnost
Cena rok 800,- Kč
Datum zahájení 21.09.2017
Datum ukončení 14.06.2018
Dny konání ČT 15:30-17:00
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno