Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Zahradník - aranžér

Kroužek je určen dětem se zájmem o přírodu, zahradu, květiny, bylinky i kreativní výtvarnou tvorbu.Kroužek je veden fundovanou lektorkou, která vystudovala zahradní architekturu a dále se jí zabývá.

Náplní činnosti kroužku jsou:
- práce na "zahrádce" (nově zřízená volnočasová zóna SVČ) ... výsadba bylinek a drobných květi a cibulovin, včetně tématické odborné nauky
- výroba venkovních dekorací a potřeb pro zvířátka (krmítka, ptačí budka, hmyzí domeček)
- v zimních měsících aranžování a výroba dekorací z přírodních materiálů
- zásady utváření bylinkové, zeleninové a květinové zahrádky, péče o květiny
a mnohé další.


Kód 170203
Název Zahradník - aranžér
Místo konání SVČ Ostrčilova
Hlavní vedoucí Kristýna Šumšalová Ing.
Věková skupina 6-12 let
Vybavení na kroužek přezůvky, volnočasové oblečení
V ceně zahrnuto Kompletní náklady pro činnost
Cena rok 800,- Kč
Datum zahájení 20.09.2017
Datum ukončení 13.06.2018
Dny konání ST 14:00-15:30
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno