Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Být šik

Náplní kroužku je výroba módních šperků,květinových čelenek,broží,výroba tašek, šátků,klobouků a šálů.Také se seznámíte s uměním módních návrhářů např. Coco Chanel,Armani,Dior, Blanka Matragi.
Přemýšlíte nad změnou účesu? Nechte si poradit a naučte se zaplétat různé styly copů, drdolů a k tomu se dozvíte něco o zdravé stravě a jak si připravit chutné smoothie. A aby toho nebylo málo, vytvoříte si vlastní módní kolekci a tu si pak společně nafotíte.

Kód 170202
Název Být šik
Místo konání SVČ Ostrčilova
Hlavní vedoucí Lucie Šnaurová
Věková skupina 9-13 let
Vybavení na kroužek přezůvky
V ceně zahrnuto Kompletní náklady pro činnost
Cena rok 1000,- Kč
Datum zahájení 19.09.2017
Datum ukončení 12.06.2018
Dny konání ÚT 15:30-17:00
Volná místa 1.pololetí poslední 4 místa
Volná místa 2.pololetí poslední 4 místa