Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

15.12.2017 Letní pobytové tábory 2018

Výdej přihlášek včetně možnosti elektronického přihlašování od 1.2.2018.

Být šik

Náplní kroužku je výroba módních šperků,květinových čelenek,broží,výroba tašek, šátků,klobouků a šálů.Také se seznámíte s uměním módních návrhářů např. Coco Chanel,Armani,Dior, Blanka Matragi.
Přemýšlíte nad změnou účesu? Nechte si poradit a naučte se zaplétat různé styly copů, drdolů a k tomu se dozvíte něco o zdravé stravě a jak si připravit chutné smoothie. A aby toho nebylo málo, vytvoříte si vlastní módní kolekci a tu si pak společně nafotíte.

Kód 170202
Název Být šik
Místo konání SVČ Ostrčilova
Hlavní vedoucí Lucie Šnaurová
Věková skupina 9-13 let
Vybavení na kroužek přezůvky
V ceně zahrnuto Kompletní náklady pro činnost
Cena rok 1000,- Kč
Datum zahájení 19.09.2017
Datum ukončení 12.06.2018
Dny konání ÚT 15:30-17:00
Volná místa 1.pololetí poslední 3 místa
Volná místa 2.pololetí poslední 3 místa