Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Prázdninový provoz SVČ

02.07.2018 Prázdninový provoz SVČ

  • V termínu od 2.7. do 4.7.2018 je SVČ pro veřejnost uzavřeno. Potřebujete - li v tuto dobu provést platbu za tábor, úhradu proveďte elektronicky, nebo osobně v SVČ v termínu od 9.7.2018. Pro odevzdání přihlášek použijte poštovní schránku SVČ umístěnou vpravo od vstupních dveří hlavního vchodu do objektu SVČ.
  • Od 9.7.2018 je SVČ pro veřejnost otevřeno od 8:00 do 15:30 hod. ve dny pondělí - čtvrtek a v 8:00 - 14:00 hodin v pátek (potřebujete -li cokoliv vyřídit, včetně pokladny SVČ).
  • Pro potřeby příměstských táborů: otevřeno denně v dny konání táborů od 7:30 do 16:30 hodin. Prosím, neposílejte děti na tábory dříve, dozor u dětí zajišťujeme od 7:30 hodin. Děkujeme.
  • Pro potřeby pobytových táborů: Pro veřejnost otevřeno vždy ve stanovené dny odjezdu/příjezdů dětí na tábory, a to cca hodinu předem před stanovenými časy v určených termínech (viz propozice k jednotlivých táborovým turnusům).