Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

15.12.2017 Letní pobytové tábory 2018

Výdej přihlášek včetně možnosti elektronického přihlašování od 1.2.2018.

Jeden den horolezcem

Pokud se bojíš výšek, tak tohle rozhodně nebude nic pro tebe. Jestli ale ne a chtěl by sis vyzkoušet, co v tobě je, určitě se přihlas na tuhle akci!!!

Čeká na tebe 20m vysoká lezecká stěna !!!
Naučíš se základní horolezecké uzly a správnou lezeckou techniku !!!
Pod odborným dohledem si vyzkoušíš jištění jiného lezce !!!

S sebou: sportovní oblečení a obuv, pití, svačinu, průkaz pojištěnce, holky gumičku do vlasů!!!, 2x 10 minutovou jízdenku MHD, 30 Kč na speciální lezecké boty (není nutností).

Kód 170703
Název Jeden den horolezcem
Termín konání 07.10.2017 13:00 - 17:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Ondřej Bílek, Bc.
Věková skupina 9-15 let
Sraz účastníků Vestibul Svč ve 13:00 hod
Vybavení na akci Sportovní oblečení a obuv, 2x 10min MHD, svačina
V ceně zahrnuto Vstup, pedagogický dozor, vybavení
Cena 130,- Kč