Novinky

20.02.2018 Letní tábory - věková kategorie dětí

Vážení rodiče, při výběru letních pobytových i příměstských táborů, prosím respektujte cílovou skupinu dětí, kterým jsou tábory určeny. Nespadá-li vaše dítě do uvedené skupiny a přesto máte o tábor zájem, výjimku zařazení dítěte na tábor mimo určenou věkovou kategorii schvaluje výhradně ředitelka SVČ, a to na základě písemné žádosti zákonného zástupce dítěte (stačí e-mail na adresu administrativa@svcoo.cz) a následného projednání s hlavním vedoucím vybraného tábora. Upozorňujeme, že u všech táborů takovou výjimku zejména s ohledem na náročnost programu, či zvýšená bezpečnostní rizika schválit nelze. Jedná se zejména o tábory s tímto zaměřením: vodácký, plavecký + ABC potápění, koně, work out. Naopak také starší děti není vhodné přihlašovat do příměstského tábora "Mrňouskové", jelikož program je připraven speciálně pro nejmenší děti. Všichni zákonní zástupci dětí - evidovaných zájemců, kterých se to týká, jsou průběžně informováni zodpovědnými pedagogy SVČ.

Ostravou po stopách detektiva Patočky

Akce je určena dětem od 8 let a mládeži. Sportovní den na in-line bruslích nebo koloběžkách s poznáváním kulturních míst města Ostravy.
S sebou seřízené fitnes in-line brusle vhodné na delší jízdu (ne plastové kolečka), helmu, chtániče (ruce, lokty, kolena). Pokud bude mít dítě koloběžku je nutná přilba.

Kód 174101
Název Ostravou po stopách detektiva Patočky
Termín konání 23.09.2017 09:00 - 16:00
Místo konání Ostrava
Hlavní vedoucí Markéta Němečková, Mgr.
Věková skupina 8-18 let
Sraz účastníků v 9:00 hodin
V ceně zahrnuto zežijní náklady, vstupné, ceny, program
Jiná ujednání akce z důvodu malého počtu zrušena.
Cena 50,- Kč
Dokumenty ke stažení

Ostravou po stopách detektiva Patočky, propagace 23.9.2017